| Si_Maria_Radu_1987 a întrebat:

Credeti ca un imprumut in banca va poate rezolva problemele chiar daca dai un comision destul de mare?

2 răspunsuri:
| CorNNeL a răspuns:

E si avantaj dar in acelasi timp si dezavantaj, problema e ca te ajuta dar dupa dai de 2x ori mai mult eu te sfatuiesc sa stai al locu tau ca o sa incurci treburile Funda?

| Delia5 a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa imprumuti din banca, pentru ca mai bine muncesti pentru bani decat sa ii iei si cand o sa ai trebuie sa ii dai la banca, asta e parerea mea.