| totElodia a întrebat:

Din ce afacere credeti ca puteti castiga cu siguranta minim 300.000 euro anual?

10 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Pfff...300 000? pai cine crezi ca o sa-ti spuna asa un secret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mule...dar ca sa ai castigu ala ai nevoie de o investitie serioasa!

| totElodia explică (pentru anonim_4396):

Insa sunt dispusa sa investesc cat e nevoie pentru un asemenea profit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru totElodia):

Uite o idee foarte buna...doar trebuie sa stii pe cineva care se pricepe bine altfel s-ar putea sa fie nasol...investeste in aur!big grin

| AxXeL1124 a răspuns:

Daca nu investesti la inceput nu cred ca o castigi dar oricum sunt multe afaceri.

| totElodia explică (pentru AxXeL1124):

Nu am spus ca nu am de gand sa investesc oricat de mult am nevoie pentru un asemenea profit.

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Turism.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa ai bani ca sa faci alti bani.

| totElodia explică (pentru Mitrea_Valentina_1986):

Am 1.000.000 euro pentru investitie.

| Bogdy997 a răspuns:

Dintr-o afacere in care ai investi mult mai mult. laughing La inceput aproape nici o afacere nu are profit colosal. Depinde foarte mult cati bani ai fi dispusa sa investesti. De aici poti sa treci de la bisnita pana la productie sau servicii. big grin