| mirceasangriu a întrebat:

Doresc sa ma casatoresc cu Romanca. Eu sunt cetatean American si locuiesc in Las Vegas. Doamna trebuie sa fie de 55-60 ani. Suna la 0017025022770. Mircea.

5 răspunsuri:
| mami a răspuns:

pentru menaj?
daca nu esti in stare sa iti iubesti copiii proprii in al caror vene curge si din sangele tau, cum vrei sa iubesti o persoana necunoscuta

| costan a răspuns:

Categorie gresita, acest anunt trebuie sa apara la rubrica Familie si Relatii.

| adinaciosescu a răspuns (pentru costan):

Categorie gresita? Site gresit.Aici nu sunt matrimoniale.Sau sunt?>)

| mihneasinziana a răspuns:

Astept sa-mi raspunde-ti, sigur subiectele vor fi comune.