| anonim_4396 a întrebat:

E greu la profilul mate-info, sau mate intensiv, sau ce profiluri de genu asta mai suntlaughing Cu ce medie se intra?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Media depinde de la un liceu la altul. E destul de greu la mate-INFO intensiv sua mate info, dar daca te pricepi la mate e totul ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiinte sociale. Si eu as vrea sa dau la profil mate-info, dar ma tem ca nu fac fata. Cred ca dau la stiinte sociale.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sau stiinte ale naturii ( unde faci mate totusi )

| Abracadabraash a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu ma cam tem :-s da' cum altii fac fata, vom face si noi/eu :*

| blaablaablaaa a răspuns:

Da este cam greu, dar te va ajuta mult in viata.
Succes.

| DragosMentol a răspuns:

Eu sunt la mate-info, am intrat cu 7.48 in Nichita Stanescu, dar e foarte greu.
Nu se merita sa intri la mate-info sau la un liceu greu pentru ca tu tot acelasi bac dai si apoi te poti duce la o facultate calumea unde sa inveti cu adevarat pentru meseria dorita