| augu200 a întrebat:

Eu am vazut niste filme de groaza incat sa nu mai dorm 2 saptamani.Si am mai vazut unele scarboase rau cu un extraterestiu. zoombi, monstri tot felul de chestii.Voi v-ati uitat? Daca mai stiti mai vreau inca 10 filme horro si scarboase.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(Horror)
- Hobo With a Shotgun
- Fright Night 3D
- The Rite
- Yellow Brick Road
- Tucker & Dale vs Evil
- Attack the Block
- The Divide
- Insidious
- I Saw The Devil
- The Troll Hunter
- Grave Encounters
- Rise of the Planet of the Apes
- Stake Land
- Yellowbrickroad
- Attack the Block
- The Thing
- The Woman
- Mother's Day
- The Dead

(Thriller)
- Unknown
- Limitless
- Wrecked
- Hanna
- One For The Money
- The Debt
- Contagion
- Straw Dogs
- Drive
- Abduction
- The Double
- Anonymous
- Dream House
- Texas Killing Fields
- Trespass
- Miss Bala
- Tinker, Tailor, Soldier, Spy
- The Girl With The Dragon Tattoo
- 13

Top Horror din 2011:
http://www.horror-movies.ca/top-horror-movies.php?date=2011

Top Thriller din 2011:
http://www.soundonsight.org/best-horror-films-thriller-of-2011-so-far/

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut ala `cine-a-nfipt laleaua-n branza?`... e horro-horro

| MarYan00 a răspuns:

rolling on the floor...la ce te-ai uitat pana acum?
incearca jurassic parca 1.2.3 smug (uita-te noaptea)

| augu200 explică (pentru MarYan00):

Ala e cu dinozauri e naspa

| MarYan00 a răspuns (pentru augu200):

Ok.
zi la ce te-ai uitat

| Distance a răspuns:

Pai: Pirahna, Train, Caged, The Abandoned, Final Destination, Leconds Apart, The Grudge( Filmul care m-a speriat cel mai rau sad si crede-ma ca sunt greu de speriat. Filmul are 3 parti), Husk, Prowl, Mirrors ( 1 si 2), Sleepy Hollow, Devil, Chain Letter, The Rite, The Woman In Black, Drog Me To Hell( e locul 1 intre toate filmele de groaza clown, The Omen( Asa l-am gasit cu omen nu women), Trick'n Treat,Halloween, Orphan,Alone, The Shining, El Orfanato, Rosemary's Baby, The Blair Witch Project, House Of Wax, Saw( Sunt 7 parti ), The Tortured. Stiu ca sunt mai mult de 10 dar ai zis ca vrei filme de groaza si astea sunt perfecte.

| augu200 explică (pentru Distance):

The frudge ma speriat si pe mine si am aflat cum sa te faci tu the drudge.Trebuie sa ai 18 ani neaparat.

| Distance a răspuns (pentru augu200):

Mie mi-a placut filmul. E cu adevarat horror. Ai vazut la sfarsit cand dupa ce Kayako a disparut, era prea tarziu ca pe Naoko a omorato ala. am uitat cum il cheama si Naoko a devenit fantoma in locul lui Kayako? S-ar putea sa apara si partea 4

| augu200 explică (pentru Distance):

Este partea 4.

| Distance a răspuns (pentru augu200):

Aia e partea3