| girl.interrupted a întrebat:

Fac 19 ani in mai, dau bacul in iunie. Am la ceva diverse diplome castigate la concursuri de ecologie si creatie, am promovat Testul Cambridge Advanced Certificate si am obtinut diploma. Am carnet de conducere categoria B.

Unde ma pot angaja?

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Hm. poti incerca sa mergi la un fast-food de exemplu un Mc'Donald pentru un serviciu part-time sau ca sa iti gasesti un loc de munca care iti place.mergi la fortele de munca din oras de la tine si inscriete si iti vei gasikissP.S.esti o fata foarte descurcareata

| MusicisMusic a răspuns:

Stii... e un program pentru vara Work&Travel.Am un prieten care a ajuns asa aici, in USA si sta bine merci, cat timp a stat vara si-a cautat de munca si etc.Acum duce un trai decent si isi permite sa aiba 3-4 vacante pe an. Uite site-ul: http://www.work-travel.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o fata cu potential? laughing

| matasux1 a răspuns:

Incearca la un call center, sau poate la o gradinita.

| vladana a răspuns:

Nu stiu. dar o facultate nu faci?
pe undeva pe afara cu bursa
cauta sunt rentabile
sau mai bine intreaba la scoala