| anonim_4396 a întrebat:

Fac un sondaj de opinie, cati dintre voi isi fac cumparaturile la Penny Market, si de ce? sau ce alte magazine recomandatizi?

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Iti recomand Penny sau LIDLhappy
la Penny preturile sunt mai sumpe cu 10-20 sau chiar 50 de bani ca la LIDL dar si produsele sunt mai diversificate.In timp ce la LIDL preturile sunt mai mici dar nu sunt asa de multe produsebig grin

1 răspuns:
| PenséeArtistiqueღ a răspuns:

Buna! Eu prefer Selgros si Carrefour pentru ca acolo gasesc cea mai larga gama de produse, preturi decente si in acelasi timp multa ordine la raioane.