| anonim_4396 a întrebat:

Fac un sondaj de opinie, cati dintre voi isi fac cumparaturile la Penny Market, si de ce? sau ce alte magazine recomandati?

Răspuns Câştigător
| wildstrawberry a răspuns:

Buna! Si de la Penny si Lidl. La noi, aici, sunt foarte aprovizionate.Au de toate,si e si curat, si aranjat si frumos.Ce nu gasesti in unul, gasesti in celalalt. Aaaa si ca tot ai pus accent pe magazinul Penny, sunt unele produse care nu le gasesti, decat la ei. Sper ca te-am ajutat! O seara faina!:*

| wildstrawberry a răspuns (pentru wildstrawberry):

Multumesc pentru funda!

8 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Yo pentru ca raman fara mankare!
Sper ca te-am ajutat laughing

| klaws007 a răspuns (pentru ImHereForYou):

Cel mai simplu raspuns, imi place. totusi ii voi da funda lui wildstrawberry pentru ca are un raspuns mai complex

| LAYILA a răspuns:

Eu pentru ca e mai aproape billa de aia nu merg in alta parte tanto e la fel peste tot parerea mea

| emma_7432 a răspuns:

Pai mama cumpara de acolo ca e mai ieftin, mult mai ieftin, si cica-i marfa buna...happy

| Safire17 a răspuns:

Eu cel mai des imi fac cumparaturile la Kaufland, Billa si Real, nu ti'as recomanda Sergros, Metro si magazine de genul asta, iti trebuie si legitimatie si in plus sunt foarte scumpe in general...

| CristinaCrisy a răspuns:

Sunt cam jegoase toate magazinele penny market nu prea au marfa poate sunt mai ieftine dar totusi.

| klaws007 a răspuns (pentru CristinaCrisy):

Curatenia cred depinde de angajati. de obicei cum e la munca asa e si acasa la angajati.