| allexya501 a întrebat:

Exista jocuri online la care daca castigi primesti un premiu exemple: telefon, laptop, bani etc?

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Nu te lasa influentat/a, in proportie de 99, 9% sunt false, si ascund alte chestii in spate!

| allexya501 explică (pentru BSwwatch):

Daca stau sa ma gandesc putin,... ai mare dreptete happy

| BSwwatch a răspuns (pentru allexya501):

Pai.un lucru sa nu il uiti niciodata, cel putin in lume virtuala cat si in viata de zi cu zii, nimeni nu-ti da nimic fara sa aiba un scop care sa fie in dezavantajul tau si in castigul celui care vine cu asa zisa oferta, ma refer in general la persoanele necunoscute!

| allexya501 explică (pentru BSwwatch):

Daa... happy happy happy

4 răspunsuri:
| ALeXuTzU23 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/AXeLL e un joc interesant din care chiar poti scoate bani daca intri iti voi da cateva sfaturi si un tutorial de inceput. Dureaza dar daca te descurci ajunci sa castigi foarte bn.Ma gasesti in joc cu numele AXeLL.