| Answer17 a întrebat:

FUNDA! unde pot sa schimb bani in euro? imi trebuie buletinul?

Răspuns Câştigător
| Schweitzer a răspuns:

Poti sa schimbi la banca la o casa de schimb valutar sau la bisnitari. Avantaje si dezavantaje. La banci si la casele de schimb valutar iti trebuie buletin, la bisnitari nu. Eu te sfatuiesc sa mergi la o banca, e cel mai sigur, nu vei fi pacalit. Te poti uita si pe internet la care banca e mai convenabil si mergi direct acolo.
Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

La case de schimb valutar, la bănci. Şi ai nevoie şi de buletin

| Mirunikaa02 a răspuns:

Daca ai mai mult de 50 iti trebuie daca nu ai mai mult nu iti trebuie