| girlgonewild a întrebat:

Funda,Urgent! Buna, azi am intrat pe facebook de pe telefon si nestiind ce inseamna am dat sincronizare contacte atunci cand m-am logat. Apoi toate id-urile de pe Messenger imi apareau la contacte si cum era cam multe si nu imi mai puteam gasi numerele de telefon printre ele am dat stergere.Imi spunea ca nu se pot sterge dar se ascund.Asa am facut.Cand am intrat pe mess de pe calculator nu imi mai aparea nici un id.Daca imi puteti spune cum le-as putea recapata as fi foarte recunoscatoare. FUNDA + VOT.Mersi:*Scuzati categoria

1 răspuns:
| Dreamgirl a răspuns:

Am patit si eu asta, dar am intrat la contacte si optiuni si am dat sa le afiseze doar pe cele care au numar de telefon si nu am avut nici o problema cand am intrat pe messenger de pe calculator. Incearca si tu sa cauti optiunea. Sper sa mearga!