| losnariu95 a întrebat:

Am un telefon ce s-a stricat de curand si ca sa=l repar am buget la dispozitie 100 ron 1 milion in bani vechi si reparatia costa 150 ron 1 milion jumatate lei vechi sau as putea sa mai strang niste bani si sa imi iau alt telefon... spuneti-mi ce sa fac?

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca pe telefonul ala scoti mai mult de 500 de lei in situatia in care l-ai vinde, merita, daca nu, ia-ti altu. tongue

| nelu13 a răspuns:

Depinde ce tel.ai.nu prea cred ca merita sa il repari doar daca ai unu care sa valoreze ceva

| ady16 a răspuns:

Sa bagi banii in banca si sa iei dobanda! Tu crezi ca noi te putem ajuta?

| LevBestCont a răspuns:

Reparatil daca sti ca telefonul e bun bun daca nu mai bine i-ati alt tel mai bunwinking succes