| pinnus a întrebat:

Hei, salut, am si eu o intrebare... poate banala dar m ar ajuta foarte mult un raspuns daca se poate detaliat. Daca imi fac un cont skrill si transfer pe el niste bani din online, pot atasa un card contului? Vreau sa stiu daca din skrill pot baga bani pe card mai pe scurt. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Atasezi contul bancar sau iti iei card de-al lor.dar nu iti recomand Skrill-ul e foarte scump.Paypal e cel mai bun.

| pinnus explică (pentru katy):

Eu trebuie sa scot de pe un site de pariuri si merge doar prin skrill

| katy a răspuns (pentru pinnus):

E foarte scump.iti opreste multi bani.eu din 45 lei stransi de pe un site de reclame si task-uri, am putut scoate doar 10 lei, restul a fost comisionul Skrill-ului.Imi pare rau ca am trimis banii prin ei.vezi ce alte modalitati de plata mai ai.

| pinnus explică (pentru katy):

Apfff ma gandeam ca e mai mic comisionul naiba, merci frumos

| katy a răspuns (pentru pinnus):

Nu,e unul din cele mai scumpe.Paypal e cel mai ok, apoi Payoneer, Payza si Skrill pe ultimul loc, asa le-as clasifica eu happy

| Betty12345678 a răspuns:

Da,poti atasa un cont bancar.