| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Vreau sa cumpar gentuta aia rosie de la Lady's cu blanita la 16 lei dar nu gasesc pe nimeni in orasu-l meu care sa fie reprezentant.Am luat id-ul unei fete de pe net si mi-a spus ca trebuie sa ma fac reprezentant ca sa pot comanda produse de pe net.Va rog care sunteti reprezentant imi comandati si mie gentuta si mi-o trimiteti prin posta sau sa-mi spuneti un site care vinde produse Lady's fara sa ma fac reprezentant

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Sunt reprezentant la oriflame dfin cauza asta nu ma fac la lady's oriflame-ul este cel mai bun am reduceri pana la 40%

| luciana200972 a răspuns:

Dar de ce nu te faci repreentant? beneficiezi de reduceri si poti face si un banut in plus aratand catalogul prietenilor

| adriana_7581 a răspuns:

Eu te-as putea ajuta dar pretul aproape se dubleaza datorita taxelor postale. dk doresti id mess adriana_copae

| creatza17 a răspuns:

Baga id anne_love_bog17 si te pot ajuta