| EmYyYEmilian a întrebat:

Am un card BRD pe care nu l-am mai folosit de mult si nu mai stiam bine codul pin si l-am gresit de 3 ori si mi s-a blocat cardul. Ce trebuie sa fac ca sa il deblochez? Trebuie sa ma duc la banca de unde am cardul?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Mergi la banca unde ai cardul dar ei i ti pot debloca cardul numai daca ai bani pe card, deoarece deblocarea cardului costă, vei primii de la ei un plic sigilat cu noul pin.

| laeimbrea a răspuns:

Mergi la banca si o sa iti spuna ei ce sa faci, pe mine m-au pus sa trimit SMS la un număr cu niste cifre din CNP si atunci mi-a venit mesaj inapoi cu PIN-ul, nu mai vine in plic, din cate stiu eu. happy

| marevna13 a răspuns:

Suna la hotline brd si poate te ajuta telefonic.

| marevna13 a răspuns (pentru marevna13):

La ing mie mi-au deblocat cardul telefonic.