| funkypunky17 a întrebat:

Salut tuturor.
As vrea sa fac o afacere din care sa iasa profit rapid.
Ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu bani putini, pentru profit frumusel! O covrigarie la cheie
sau
Organizator de evenimente - o nunta, un botez, un seminar, un workshop, un majorat, o expozitie cu vanzare sau targuri de produse traditionale romanesti sau targuri cu vanzare de haine made in Romania.
Succes!

| stroedaniel13 a răspuns:

Iti recomand ca mai intai sa alegi o afacere care sa nu necesite investie prea mare.

O lista cu astfel de idei le gasesti aici: www.afacericubaniputini.org

| DeKoniec a răspuns:

Toti am vrea asta...sa scoatem profit repede. Succes! daca descoperi ceva usor si eficient.

| iccecrim a răspuns:

Vrei să fii un antreprenor de succes? Urmează cele câteva reguli ale unui antreprenor: Imaginație bogată+Independență+Noroc+Bani+Gândire logică=Antreprenor de succes. Dacă ai toate acestea nu îți va fi greu să deschizi o firmă. Vrei să deschizi o întreprindere, încearcă ceva ce au nevoie oamenii, încearcă ceva ce le-ar ajuta pe oameni, eu nu știu ce aveți voi acolo în Rm și ce nu aveți, dar gândește-te logic! Zic ceva pentru tineret, pentru adolescenți, ori pentru bătrânei, ori o fabrică, ori o grădiniță!

| ioniliescu921 a răspuns:

Probabil,pariuri