| Malsna a întrebat:

Heiii, ati putea sa imi dai va rog idei de cum as putea sa fac bani?
chiar am nevoie foarte mare acum de ei si nu stiu cum as putea sa fac... mentionez ca sunt la facultate si timpul nu prea imi permite sa merg la muncacrying(((

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Siii uite de ce s-a inventat videochat-ul si prostitutia (ambele foarte banoase).

Si nu, daca esti la facultate nu inseamna ca nu ai timp de un job part time, in toate orasele mari exista McDonald's si mereu angajeaza.

| Malsna explică (pentru RoCkKiD):

Videochatul si prostitutia lasa-le pentru cine e facut pentru asa ceva nu pentru mine.
fiind la facultatea de Medicina nu prea am mult timp sa stii, iar daca vrei sa imi dai un sfat util o poti face fara a lua la misto intrebarea

| CristianM22 a răspuns:

Vinde la facultate tigari la bucata, faci si 5 lei profit pe pachet.
Cumpara produse de pe site-uri americane(sau chiar romanesti) si vinde-le mai scump.
Daca esti foarte bun la o anumite materie, in timpul liber sau in weekend poti da meditatii