| anonim_4396 a întrebat:

Daca am creat cateva campanii de promovare pe anumite platforme, la ce sectiune din CV as putea sa mentionez lucrul asta? Mentionez ca nu am facut asta in cadrul unui loc de munca sau la facultate, ci in timpul meu liber. Le-am creat doar ca demo, nu le-am pus sa ruleze pe bune ca sa-mi ia bani.

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tot la partea unde iti expui experienta de munca, doar ca specifici ca ai facut asta ca un proiect personal.