| GFXSilviu a întrebat:

Hello.
Vreau sa cumpar un LG G2 de pe eMAG in rate, de preferat prin BRD. Cum as putea proceda?
Ofer funda.

5 răspunsuri:
| victor30 a răspuns:

Pai cea mai sigura metoda este sa te duci in magazin si sa vb cu unul dintre reprezentanti. Nu stiu ce conditii sunt la eMAG dar de exemplu la altex iti acorda prin CETELEM credit fara dobanda, practic platesti doar telefonul in 12 luni.

| GFXSilviu explică (pentru victor30):

Nu as parcurge sute de kilometri sa ajung la sediu, din cate stiu in Suceava nu exista unul. sad

| victor30 a răspuns:

Atunci faci credit la brd la tine in oras si după ce îți aproba si îți intra banii in cont plătesti prin transfer bancar.

| amadeo00 a răspuns:

Cauta un tutorial pe net

| GFXSilviu explică (pentru amadeo00):

Da, multumesc frumos, chiar m-ai ajutat *sarcasm*. Ce-ar fi sa raspundem toti asa la fiecare intrebare?