| xCangur a întrebat:

Hey! Am 13 ani si mereu m-am gandit cum as putea face bani la varsta aceasta. Pana intr-o buna zi cand am gasit solutia!
Eu sunt talentat la desen si m-am gandit ca sa pictez tablouri in timpul liber si dupa sa le vand. ( sa pictez pe panza pe sasiu si cu culori acrilice)
Ce parere aveti? Oare o sa-mi mearga "afacerea" mea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place sa pictezi memes? PicturePunches.
Iti place sa pictezi la comanda? Fiverr
Daca faci arta, pastreaz-o pentru tine ca portofoliu. Iti va trebui pentru Fiverr.
Ca sa le cumpere cineva, trebuie sa le ceara, asa le vinzi garantat.
Si daca nu reusesti, macar o expozitie sa ai.