| lorycool a întrebat:

Daca anul trecut s-a intrat la un liceu cu 8, 73 iar eu am media 8, 67 credeti ca am sanse sa intru? Ce diferenta poate fi dintre media de anul trecut si media de anul asta? funda:*

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Daca vrei sa intri la sigur ar trebui sa ai vreo cateva sutimi acolo in plus.Acum depinde si cu mediile astea ca fluctueaza de la an la an.Doamne ajuta sa scada laughing
Bafta

| Holocaust a răspuns:

De exemplu, la profilul la care m-am înscris eu, cu un an înainte, ultima medie admisă era de 9, 51, iar în anul în care m-am înscris eu a fost de 9, 62.Aiurea...da' am fost admisă.:d
Depinde de numărul de elevi înscrişi, şi de ce medie are fiecare. Poate ai noroc...

| ancaval a răspuns:

Intri.Eu am mers la un liceu unde o trbuit peste 8, 60 si eu aveam 8, 25. Nui o problema.Acuma nu prea mai conteaza cativa sutimi acolo.

Numai bine!

| Cornel320 a răspuns:

1.Pe fisa cu medi(cea primita de la scoala)sunt trecute mediile din 2010.
2.Conteaza de ce note s-au luat respectivul oras. Daca s-au luat note mari...slabe sanse.Dar nu se stie.INCEARCA!