| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume cum reactionati în următoarea situație disperata? Stați la coada la alimentara și în fata voastră un bărbat ii da mărunțiș vânzătoarei și îl tranteste pe restiera. În acel moment vânzătoarea a făcut ochii roșii și i-a trântit restul așa tare încât a spart restiera. Bărbatul a rămas mut. Cum ani gestiona situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

As fi vrut sa vad cum "a facut ochii rosii". rolling on the floor

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mor daca stiam de existenta cuvantului restiera...

| johnnny123 a răspuns:

Se pare că tu de câte ori intri într-un magazin, într-un restaurant, într-o toaletă sau doar mergi pe stradă o sfârșești întotdeauna într-o "situație disperată", într-o "situație scăpată de sub control" sau într-o "scenă tulburătoare".

Ori ai cea mai palpitantă viață, ori suferi grav de lipsă de atenție.
Eu aș paria pe varianta a doua.

| Lukasssz a răspuns:

Are nevoie de carici doamna cel mai indicat ar fi sa apeleze la acel client

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate de la oboseală a făcut așa.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Ce situatie mega-disperata. E obosita femeia.

| Celestina003 a răspuns:

Romania...

| alisa201921 a răspuns:

Sincer nu e prea Ok. Înțeleg că exista poate probleme acasa, oboseală însă la locul de muncă ar trebui sa fie lăsate problemele acasa, și clienții au mereu dreptate. Sincer așa văd eu lucrurile …

| exoticbutters a răspuns:

La coada la alimentara? De cand e intamplarea asta, de pe vremea comunismului?;-;