| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum reactionati in situatia asta scapata de sub control? Am fost la aprozar sa imi cumpar bere si in fata mea era un domn care cand vanzatoarea i-a spus cat are de plata, a pregatit banii si a scuipat pe deget ca sa numere. In momentul ala vanzatoarea a inceput sa grohaie si sa urle de s-a auzit pana in strada cu toata puterea ei "scarbos, dezgustator, nu mai scuipati pe bani, nu va e rusine?"Omul a ramas mut, a achitat cu cardul pana la urma si a plecat fara sa scoata un cuvant si a trantit usa de a stricat clanta. O doamna din spatele meu si-a scapat telefonul pe jos de tare ce s-a speriat. Cum ati gestiona situatia?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

M-as fi facut ca nu observ! oricum banii au miloane de microbi.Eu mi-as facut griji pentru sanatatea acelui domn.Doamna vanzatoare trebuia sa isi pastreze calmul, deoarece se poate CONFRUTA cu situatii asemanatoare zilnic!
PS, Vergenico, iti dau eu alt subiect de discutie, deoarece e pe stilul tau.Scrie de google Dana Budeanu.Ea ii numeste pe barbati,, fatalai'', iar pe femei, ametite''Vezi, cauta certeaza, poate iese ceva!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreb de curiozitate: la aprozar cumperi berea la sacosa, sau ti-o pune vazantoarea si in sticle? happy

| Sofer a răspuns:

Așa se numără bani sa nu alunece când îi numeri. Oricum as fi rămas mut.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Da' ce, ea nu scuipa pe bani?
Acuma e vina ei ca isi tratează asa clientii. "sa grohaie"?

| Gigelpefelie a răspuns:

In opinia mea spun, ca vânzătoarea este de vina.A facut din tantar, armasar si asta doar pentru ca a dat putin scuipat pe bancnota.