| Aretyyyy a întrebat:

am o problema destul de urgenta.
Am 13 ani si cand a venit cineva pe la noi am mintit in legatura cu dotarea unei masinii.
Ce fac sa ma calmez?
Ce urmari ar putea fi?
In viitor daca o sa vreau sa cumpar o masina as putea avea ghinion sau ceva de genul?
As putea avea ghinion in viitor?
Ar putea exista karma pentru mine si apropiatii mei?
As putea avea ghinion eu si apropiatii mei cand vom vrea sa cumparam o masina?
Vom avea ghinion eu si apropiatii mei in viitor?
As vrea niste raspunsuri daca se poate, va rog.
Acord Funda.

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Karma se va intoarce si altcineva te va minții in legatura cu dotarea unei masini.nu ai cum sa te calmezi pana Karma nu se va intoarce, e grav nu e de joaca cu asa ceva, ar trebui sa te rogi Domnului nostru Iisus Hristos ca sa ai liniste.