| Aretyyyy a întrebat:

am o problema destul de urgenta.

Am 13 ani si cand a venit cineva pe la noi am mintit in legatura cu dotarea unei masini.
Ce fac sa ma calmez?
Ce urmari ar putea fi?
In viitor daca o sa vreau sa cumpar o masina as putea avea ghinion sau ceva de genul?
As putea avea ghinion in viitor?
Ar putea exista karma pentru mine si apropiatii mei?
As putea avea ghinion eu si apropiatii mei cand vom vrea sa cumparam o masina?
As vrea niste raspunsuri daca se poate, va rog.

Acord Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm asta pare overthinking.
Nu patesti nimic. Karma nu exista. Viata nu este ghidata de noroc-ghinion - sunt doar pure coincidente.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai baut frate?

| Jannah a răspuns:

N-ai tu fire de par in cap la cat am mintit eu in viata. Cu toate astea ma simt foarte bine, nu am nici pe dracu.

| EcceHomo a răspuns (pentru Jannah):

Tu te simți bine,însă, mă întreb, se poate baza, oare, cineva pe cuvântul tău, eşti un om integru?

| Jannah a răspuns (pentru EcceHomo):

Sunt destul de multe persoane in viata mea ce se bazeaza pe mine de multi ani ( i-am inlocuit, i-am facut sa sufere, i-am inlocuit imediat, cu toate astea ei inca se mai bazeaza pe mine ). in mare parte eu am ultimul cuvant. din moment ce nu sunt Jacques-Pierre Brissot nu sunt un om drept ci unul fals.

| EcceHomo a răspuns (pentru Jannah):

Vorbesc, oare, banii?happy

| Jannah a răspuns (pentru EcceHomo):

Imi place sa ma folosesc de persoane si sa le fac sa sufere, asta ma face mai fericit decat eram. banii pentru mine nu au valoare, cu toate ca provin dintr-o familie foarte buna.

| EcceHomo a răspuns (pentru Jannah):

Te identifici cu hiena din tine...sad
De ce, oare, suferința lor? Ai suferit la rându-ți?

| Aretyyyy explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri. Toate sunt bune. Sincer nu stiu cui sa ii acord funda.

| Aretyyyy explică:

Pana la urma am reusit sa gasesc un raspuns castigator. Scuze ca v-am facut sa asteptati si multumesc inca o data pentru toate raspunsurile la toate intrebarile puse de mine.