| detty24 a întrebat:

Hey TPU; chiar exista site-uri pe care poti strange banuti? Si daca da care ar fi acestea, care chiar functioneaza si nu e teapa? Am gasit mai demult un site care era destul de bun dar imi cerea paypal ceea ce nu am si chiar nu stiu cum mi-as putea face fara sa merg la banca. Am un card BRD dar nu stiu daca mi-as putea face online un paypal. FUNDITA *-*

5 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

I-ti recomand sa incerci sa faci bani cu Lady's http://ladys.wgz.ro sau poti intra pe facebook pe pagina asta: http://www.facebook.com/pages/Afaceri-part-time/219000911572656?fref=ts si gasesti acolo mai multe afaceri cu produse cosmetice.

| detty24 explică:

M-am inregistrat imi poti da te rog mai multe detalii despre cum functioneaza si cum ti-ai facut contul de paypal? mersy mult

| demilovato92fan a răspuns:

Eu folosesc clixsense. Axeaza-te pe unu maxim 2 ptc-uri si daca stii cum sa le promovezi si sa aduci referali o sa ai mult de castigat. Eu am facut anul trecut putin peste 100 de euro doar cu clixsense si mi-au prins foarte bine. Nu am investit nimic. Am lucrat cu clixsense pentru ca au forum cu dovezi de plata si binenteles ca mi-am si primit banii. Click aici pentru detalii si inscriere: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......-aleg.html

| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii reprezentant Lady's. Discountul ajunge si la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul gratuit in toata tara in 2 zile. Nu este necesar sa pui comenzi in fiecare luna, totul este gratuit si vei beneficia de castiguri marisoare. Daca esti interesata lasa-mi un mesaj aici sau la id-ul : ladys_lady2000. Nu vei avea nimic de pierdut.Comenzi vei avea sigur deoarece produsele nu sunt deloc scumpa si sunt de calitate foarte buna, in plus pe langa castigul tau de reprezentant poti castiga in plus daca iti creezi un grup prin care sa inscrii reprezentanti! happy O zi frumoasa!

| FlorinM81 a răspuns:

Eu am gasit pe http://www.castigi-bani-pe-net.ro mai multe metode. Ca sa-ti faci cont paypal va trebui sa mergi pana la urma la banca sau sa dai un telefon. Intri la ei pe site, iti faci cont si iti cer numarul cardului. De pe card iti vor lua un euro iar aceasta tranzactie va avea un cod pe care trebuie sa-l confirmi la ei pe site. In mare asta e