| AnimeStyle a întrebat:

momentan încerc sa fac bani online pe viespar.ro. Scrie ca eu am 5 dolari si 1.65. Dolari in asteptare. Ce inseamna asta? Adica in asteptare? Nu inteleg..mm. Am rezolvat taskuri si scrie ca am 5 dolari si +1.65 usd in asteptare taskuri. Care-i faza?/ nu inteleg. Ce înseamnă in asteptare. Nu ii voi primi sau ii voi primi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca cineva trebui sa valideze ce ai facut tu acolo... o sa iti apara la un moment dat

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Nu stiam de acest "viespar", acum m-am uitat pe el. Dar, acolo spune ca ai 5 $ bonus la inregistrare. Doar cei 1, 65 $ sint ai tai. Nu stiu conditiile in care ti se vor da.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Inseamna ca vei primi banutii in curand.