| adryannuu a întrebat:

Https://www.facebook.com/91110259S/ a încercat cineva bilete de la ei,de la Godlike crew? Mi se par destul de credibili,astept răspunsuri, ofer fundă!

Răspuns Câştigător
| G1and a răspuns:

Tepari, aveți grijă.

2 răspunsuri:
| G1and a răspuns:

Tepari, iti cer 300 de lei, te pune sa cumperi un paysafecard si sa le trimiți poza cu el. Dupa iti dau niste ponturi de aiurea care nu iti ies, asta vreo 3 zile după care te blochează pe messenger. Pe lângă bani pe care ai dai lor mai rămâi pierdut si de bani pe care ai bagi in pariuri total de aiurea.

| G1and a răspuns:

Tepari