| samysilver a întrebat:

Idei de a face un site profitabil (vizitat) o idee despre ce sa fie.
Ce site ati vrea sa existe?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza ce vrem noi sa existe, conteaza la ce te pricepi tu. Sa fie profitabil trebuie sa cercetezi piata, ce nisa e cautata si tot odata putin aglomerata. Profitul din site uri nu e asa floare la ureche cum se crede.

Faci ceva pe o nisa cautat gen IT, vei avea o concurenta imensa, faci ceva pe o nisa extrem de restransa (produse lactate sa zicem) dai lovitura daca vei sti sa ridici cat mai sus site ul samd. E o intreaba discutie si o munca imensa

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Radacina prostiei. laughing

| StalpuL a răspuns:

Filme porno. Astea sunt cele mai vizitate!