| Alexisjohn a întrebat:

Idei de afaceri cu 4.000€?

Gen sa investesc în ceva iar apoi sa obțin un profit cat de cat happy

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este extrem de putin sa poti investii in ceva, de aceea te sfatuiesc sa-i pui in banca, intr-un cont cu dobanda la termen, lasandu-i acolo 1-2 ani, ca sa le creasca dobanda.
In felul asta, nu risti sa-i pierzi cum s-ar putea intamla la o investitie, ci chiar sa faci ceva banuti extra.

| Alexisjohn explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, e și asta o idee
Dar m-am gândit gen, sa nu pornesc o afacere mare din care sa mi vina 1000€ sau mai mult, dacă îmi iese profit 1.000 lei -1.500 nu vreaua mai mult.
am citit ceva de crescătorie cu iepuri sau chiar și găini, adică vreau sa ma implic și eu în ce fac?

| PumpkinDoll a răspuns:

Esti o persoana norocoasa de fel?

| Alexisjohn explică (pentru PumpkinDoll):

Chiar sunt☺?

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Alexisjohn):

Baga-i la jocuri de noroc

| aXy99 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu exista noroc.

| Alexisjohn explică (pentru aXy99):

Corect big grin

| PumpkinDoll a răspuns (pentru aXy99):

No *** Sherlock