| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei cum sa am mai multe comenzi la oriflame? Am de 230-240 de lei, dar vreau sa fac mai mult de 250 ca sa primesc un cadou happy
PS: Am 14 ani happy

Răspuns Câştigător
| inscriereoriflame a răspuns:

Vezi si aici: http://inscriereorif.no-ip.org/......facere.pdf In special la paginile 8, 9, 10, 11, 12,13,14 si 15

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 14 ani nu ai cum să fii reprezentant!
Minim 16 ani.
Pa, pa.

| B343 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Am inscris-o pe mama, dar ma ocup eu.
Pa, pa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alearga dupa clienti, nu se fac venituri stand in casa.Dar cum de te-au primit la 14 ani?

| B343 a răspuns:

Mi s-a spus ca numai dupa ce ai implinit 14 ani poti, iar eu mai trebuie sa astept o luna..asa sa fie?

| TheoP a răspuns:

Da prietenilor cate un catalog ca ei sa le arate pritenilor lor catalogul. Sper ca ai inteles

| demilovato92fan a răspuns:

Ai si aici ceva informatii care mie mi-au folosit. http://inscriereorif.no-ip.org/cum-lucrez-cu-catalogul.html

| alexcoca11 a răspuns:

Mai bine te faci si la avon eu sunt si am castigat parfumiluri genti si mai mult roduse pentru detalii suna la 0745529912

| antonio0o a răspuns:

Salut, pai in primul rand trebuie sa iti prezinti catalogul si sa convingi amicii, parintii, rudele in special cat mai multe persoane ca le-ar prinde bine produsul 'n' iar daca acele persoana o sa comande de la tine automat comenzile vor fi mai mari, la fel si reducerile pe care o sa le primesti.