| VLΛD a întrebat:

Imi poate spune cine daca cei de la http://businessjob.ro/ sunt seriosi? Am primit un contract de la ei prin posta care m-a costat 30 lei. Dupa care l-am completat cu date personale, l-am scanat si l-am trimis pe mail la cei de la businessjob.Am fost contactac telefonic prin a ma asigura ca dupa ce trimit contractul scanat, ei imi vor cauta un loc de munca la sigur.De 1 luna de zile ei nu m-au contactat. Orice raspuns in legatura cu ei poate fi util.Multumesc.

5 răspunsuri:
| RapidFC a răspuns:

Daca site-ul n-are un forum, un numar de telefon si daca ei nu te contacteaza de mult timp e destul de posibil sa fie doar o inselatorie.

| albastru88 a răspuns:

Si eu am primit raspuns de la ei saptamana trecuta, dar mai astept si alte oferte...happy

| Elena_Madalina_1988 a răspuns:

Am fost si eu contactata de ei, am primit contractul, primesc pe mail cate o oferta pe saptamana. te sfatuiesc sa mai trimiti odata contractul poate nu l-au primit. Daca nu l-au primit nu au cum sa te inregistreze

| albastru88 a răspuns (pentru Elena_Madalina_1988):

Si eu am primit o oferta de la ei saptamana trecuta, vineri, dar mai ast rasp pentru ca nu imi era chiar pe plac happy

| somer2013 a răspuns:

Suma de 30 lei este in fond egala cu pretul a 2 pachete de tigari.
Pt un loc de munca, sau pentru. oferte timp de 1 an de zile, cred ca merita! Nu crezi?