| AlexAndrei96 a întrebat:

Imi pot face card de credit la 14 ani? Si la ce banca ar fi cel mai bine, din ce motiv?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai bune servicii si comisioanele cele mai mici pe piata bancara iti sunt oferite de BancaTransilvania.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Card de credit in niciun caz nu poti la varsta ta, dar poti lua un card de debit.

| Diavolcata a răspuns:

Da si eu am avut de la 14 ani, doar niste acte si gata eu am facut la raiffeisen bank ca nu iau comision si alte porcari. Succes!

| suntserios a răspuns (pentru Diavolcata):

Raiffeisen bank chiar are comisioane multe, spre deosebire de BT sau ING

| sasha54515515624626621 a răspuns:

Dap poti și cred că ar fi mai bine sa ti.l faci la B.C.R