| Dany_Daniel_1995 a întrebat:

Imi puteti spune un Exchange in Romania unde pot da lei pentru Venezuela Bolivar?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai exista asemenea case de exchange care sa faca schimburi valutare rare, nici macar dolarul canadian sau australian nu se mai schimba la casele valutare.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nimeni interesat în România să stocheze asemenea monedă.

| gabicoo a răspuns:

Bolivarii se devalorizează peste noapte! Azi ia omul salariul mâine valorează jumătate din ce reprezenta cu o zi înainte!
La ce-ți trebuie?

Dacă mergi in Venezuela folosește dolari că ăia sunt la putere acolo!

| Dany_Daniel_1995 explică (pentru gabicoo):

As vrea sa cumpar pentru mine! Am vazut ca poti lua cu 10$ ceva teancuri.

| johnnny123 a răspuns (pentru Dany_Daniel_1995):

Ce exchange din România crezi că nu are altă treabă decât să stocheze un metru cub de bancnote care valorează în total 10$?

Răspuns utilizator avertizat