| Bianca18 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog cu un citat sau o apreciere despre Simon Bolivar? Sau daca imi puteti spune cum a fost perceput de catre contemporanii sai. nu gasesc niciunde. Multumesc!

4 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Acesta este un site de cultura proprie nu de teme straight face... Exista wikipedia.

| Bianca18 explică (pentru TheLegion):

Calmeaza-te. Nu te-am pus sa imi faci nicio compunere si nici sa-mi rezolvi exercitiile la mate. Am precizat ca 'nu gasesc niciunde', deci asta inseamna ca am cautat, iar pe acest site oamenii se presupune ca se ajuta intre ei. Am pus intrebarea in speranta ca cineva detine carti de istorie sau alte surse care m-ar putea ajuta. Deci, daca stii ca nu poti ajuta, te rog, vezi-ti de treaba si nu mai da raspunsuri lipsite de sens. Multumesc. O zi buna.

| TheLegion a răspuns (pentru Bianca18):

Atunci, imi pare rau si multumesc, o zi buna si tie happy.