| NYØ2002 a întrebat:

In ce as putea sa investesc bani? Pot sa investesc cu o suma mica intre 50-500 de lei

3 răspunsuri:
| CosminCD a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin a investi. Poți investi în educație (cărți, cursuri), poți investi în sănătate (fructe, legume, spirulină, chlorella), în alții (cumperi haine, diverse lucruri, pentru un om sărac sau pentru cineva drag), mai poți investi în electronice (componenete PC, diferse gadgeturi) sau poți investi în bitcoin big grin. Cam atât îmi vine în minte. Faza e că e destul de greu să investești în ceva ce apoi să-ți aducă un profit cu doar 50-500 lei. Poate doar în bursă. Sper să te ajute comentariul meu. Succes!

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Creezi un joc si apoi il publici pe magazin play cu 25$ undeva la 100 lei aproximativ. Poti sa ii pui reclame la fiecare 10 min, sau metode de plata pentru banii jocului cu sunt vbucks pe fortnite spre exemplu.Si poti castiga bani.

| 54kuv a răspuns:

Daca nu vrei sa ii pierzi pentru inceput in educatie. vezi ca pe Facebook sunt niste grupuri faine unde cred ca ai gasi raspunsuri mai "calificate" decat ai putea gasi aici