| maniel a întrebat:

In ce zona din Bucuresti sunt chiriile cele mai ieftine?

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

In zonele periferice.

| psiholoaga a răspuns:

Cu cat esti mai departe de metrou si de centru, cu atat scad chiriile. Depinde ce cauti. Daca vrei niste conditii decente, incearca berceni (ai si metrou, dar zona e asa si-asa), sau drumul taberei (o zona frumoasa, dar fara metrou si faci pana in centru vreo 2 ore)... Si eu imi caut apartament, asa ca m-am specializat in cercetat anunturitongue

daniela
| daniela a răspuns:

In rahova, brnacoveanu, girgiului, metalurigie,

eileen
| eileen a răspuns:

Pantelimon, Ferentari, Rahova dar nu ti le recomand. Berceni este ok.

| sigmanet a răspuns:

Rahova, Ferentari, Berceni, Dr. Taberei si in general zonele mai limitrofe si fara metrou. Chiar si Pantelimon, Titan este o zona buna si ieftina. Chiriile au mai scazut asa ca ai de unde sa alegi.

| danielisis a răspuns:

Cat ar fi chiria pe luna in Berceni pentru un apartament cu 2 camere, 57 m2 in Giurgiului/Drumul Gazarului?