| anonim_4396 a întrebat:

Cum e zona Uranus și 13 Septembrie din București? Gen sunt zone mai proaste? Pt ca am văzut ca, chiriile sunt ieftine.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Era unul pe aici care mereu dadea exemple din Bucuresti. Acum e activ dar nu-ti raspunde. Dovada ca nu in Bucuresti locuieste.
Anunturile alea daca sunt ieftine, uita-te bine sa nu fie cu mai multi in apartament. Si pretul e doar partea ta, nu totalul. Sau gazda (cu proprietarul). Altfel, din cat m-am plimbat eu prin Bucuresti, Uranus ar trebui sa fie zona bunisoara.