| Adorjan8 a întrebat:

In legatura cu forexul Plus500. Am castigat ceva bani si ca sa ii scot dupa cum stiti trebuie trimisa poza cu buletinul si cu o factura ca sa vada adresa. Asta nu e un lucru periculos? (Faptul ca o sa aiba cateva din datele tale?) caci nu vreau peste o luna sa fiu nevoit sa returnez 1000 de lei.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce ai impresia ca adresa ta e atat de confidentiala? Daca vrei bani de la ei e normal sa le dai si date corecte.