| IubesteEa a întrebat:

La ce ora vine sf lumii la noi dar in america?

Răspuns Câştigător
| msil3 a răspuns:

Cica o sa vina la 5 la noi si la americani la 3 noaptea(Dar in biblie scrie ca nu stie nimeni cand o sa vina sfarsitul lumii nici fiul nici duhul doar tatal)Sper ca am fost de folos
Funda?!?!

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sper ca nu te dezamagesc, dar nu vine, nici la noi si nici in America. Numai bine!

| andreeaaa1 a răspuns:

Citisem ca trebuia sa vina la 4 dimineata, dar nu a venitlaughing

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Cand vrea laughing) nu vine mai nici un sf al lumiiwinking nu va mai speriatzi dejeaba ca la ora asta trebea sa fim deja morti daca era programat sf lumii ca trebea sa vina aseara la 12 noaptea sau ceva de genuwinking cand o sa vina sf lumii nu o sa stie nimeni tongue

| Freky a răspuns:

In america a venit deja la noi la 4 dimineata

| Freky a răspuns:

Scz in america la ora 18

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Sfarsitul lumii nu vine happy
Eventual peste cateva mil. de ani.
Nu ai observat ca sf lumii trebuia sa fie in 199.nouazeci si ceva.nu stiu sigura.si in 2008 parca.si acum hop nu mai ii in 2012 ii in 2011 oh go on.
Haideti ma straight face

| gaby_1815 a răspuns:

Buna! chestia cu sf lumii e o pacaleala de doi bani ...sa nu crezi asa ceva e o porcarie...sf lumii va veni cand vrea dumnezeu sa vina

| MissPussy a răspuns:

Eu nu prea cred ca va veni asa zicea ca vine in 2000 sau in 2006 si uite am ajuns deja in 2011! Iti zic eu ca maine te trezesti bine mersi si daca a venit sf lumii atunci iti vei da seama fiindca ori te vei trezi intr-un loc minunat si frumoas unde locuiete Isus Hristo si Dumnezeu ori intr-un loc murdar cu cerul rosu unde o sa intalnesti multi omulteti rosi si un monstru pe nume Satana. Ma rog depinde cum ai fost tu, buna sau rea ori cum nu vine sa stii.

| PRTAWL a răspuns:

Nu mai crede nimeni in Isus Hristos , In Biblie , IN Dumnezeu ? Trebuie sa se implineasca multe semne pana la sfarsitul veacului acestuia 1.Anticristul 2.Rapirea biserici 3.Reconstruirea templului din Iersualim 4.Anticrist se proclama Dumnezeu 5.Anitcrist conduce lumea6. Cei 7 ani ...Necazul cel mare ! ---Biblia zice---

| deadpoolxxl a răspuns:

Pai avand in vedere ca Romania e o tara mai inapoiată cu 100 de ani daca in america incepe azi 21 mai 2011 in Romania o sa ajunga in data de 21 mai 2111