| Demeister a întrebat:

La noi în țară, ce avantaje ai dacă câştigi legal mulți bani?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciun avantaj. Doar vei fi in pericol sa fii rapit

| Kaℓi a răspuns (pentru suntserios):

Exact! laughing

| suntserios a răspuns (pentru Kaℓi):

Intr o zi chiar o sa il rapeasca cineva pe baiatul asta si noi nu o sa il credem.

| Kaℓi a răspuns (pentru suntserios):

Ca in povestea aia cu lupu'...

| K0sti a răspuns:

Asta e din categoria stupid question?

| alexandrualind a răspuns:

Esti mai bogat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mai bogat?

| annakarenina a răspuns:

Cel simplu si logic este ca nu risti sa ti se faca dosar penal pentru bani castigati ilegal. Cele interioare sunt ca esti o persoana corecta, demna, cu onoare si care merita un real respect, care sunt poate cele mai importante. In general, fie ca suntem constienti, fie ca nu, influentele intrinseci sunt cele datorita sau din cauza carora actionam.