| FanMedical a întrebat:

La noi în România, maxim câte milioane de euro poți câştiga cinstit?

4 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Milioane? Visezi. Milioanele de euro sunt o utopie pentru cei ce muncesc cinstit. Cred că te referi la mii de euro.

| moshulica a răspuns (pentru BloodMagickNecromance):

Daca te referi la cei care sunt angajati si muncesc in primul rand cu bratele ai dreptate. Nu-i include aici si pe IT-istii care au creat programe (cu capetele lor, nu le-au furat!) vandute apoi cu milioane de euro. Chiar sunt din astia, sunt o groaza de firme de IT in Romania. Si in domeniul comertului s-au facut multe milioane... ai auzit de DEDEMAN? Avem si creatori de moda foarte bogati, cu bani castigati cinstit. Si multi, multi altii, oameni de afaceri priceputi si corecti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai in casă, că iar te a bătut soarele n caplaughing mama lor de milioane de euro, de unde sa cistige românul milioane de euro daca e dat afara de la serviciu.

| moshulica a răspuns:

Foarte, foarte multe! Intreaba-l pe Tiriac cum sa faci. Poti sa-l intrebi si pe Basescu, iti va explica foarte bine cum sa procedezi ca totul sa para cinstit, e cu adevarat expert.