| GulDan a întrebat:

M-am plitisit si as vrea sa lucrez sa fac bani pe internet. ziceti-mi si mie o metoda fara investiti mari.
PS:cei care stiti faceti un bine si spuneti-mi si mie o modalitate.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pui mana si te specializezi intr-un domeniu fie el programare, marketing online, design, comerte electronic. Daca vrei sa castigi bani din click uri mai mult de 2$ pe luna nu ai sa castigi

| Corleonee a răspuns:

ProBux este un site PTC (Pay To Click) Citeste blogul meu http://probux-cash.blogspot.ro/. Chestia e ca trebuie sa ai rabdare. poti ajunge sa scoti sute de $ pe luna. Daca vrei mai multe detalii contacteaza-ma: g4by_4you :D

| luxFYM a răspuns:

Incearca sa te filmezi si sa incarci videourile pe youtube, dupa iti faci diferite conturi pe google adsense si paypal, iar aia iti vor da banii in contul de paypal.

PS: vezi sa faci ceva care sa atraga publicul

| bugasebi a răspuns (pentru luxFYM):

Hehe...Asta e ce fac toti copii de 6 ani pe youtube mai nou, cu tequila si cu alex contrast si toate persoanele care incearca sa il copieze pe RWJ.