| GulDan a întrebat:

Cum faceti bani pe net? Ziceti-mi si mie o modalitate.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata programare, webdesign

| ReusxD a răspuns:

Hey... ai grija la site-urile care promit sume de bani in schimbul unor clickuri sau ceva de genul. Verifica-le inainte pe google sa vezi ce zice lumea despre ele sa nu fie scam-uri... Uite de exemplu SFI stiu sigu ca functioneaza si nu trebuie investit nimic doar ca pornirea e putin mai grea. Poti citi mai multe pe www.sfi-romania.tk. Sper ca te va ajuta!

| JustSmileK a răspuns:

Nu prea se fac, adica sunt cateva site-uri dar daca scoti ceva in cativa ani e bine laughing. Site-uri ca Viespar.ro..neobux etc.

| GasBoy a răspuns:

FA video-uri cu jocuri sau un vlog si pune-l pe youtube, faci un parteneriat cu youtube si faci bani

| GulDan explică (pentru GasBoy):

Si sti cum ma bag in parteneriat cu youtube?

| GasBoy a răspuns (pentru GulDan):

Pai nu stiu, cauta pe net