| benid a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o afacere care sa porneasca de la 50 de ron si in doua saptamani sa am profit? Sa nu fie speculatie (nu am voie sa cumpar ceva si sa vand mai scump) trebuie sa combin lucrurile si sa fiu creativ

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai ii poti impruta cuiva dar cu o mica dobanda.ce zici? bine sa nu para camatarie..ci pur si simplu.un fel de..Garantie.laughing

| Memories a răspuns:

Poti baga la pariuri sportive dar e cam riscant daca nu stii cum sa joci si mai apar si surprize, iti trebuie ceva experienta

| al3xtheb3st a răspuns:

Fa-ti un server de metin si tine-l pe pc
fa-ti shop si vinde iteme playerilor din joc nu ai nevoie pentru inceput nici de 50 de ron numai pentru curent

| ElTiguronESPANA a răspuns:

A zis cineva ceva de metin?

| larymatrix a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta sa faci un server de Battle of the Immortals online sau cel mai siguri si mai simplu un server de Magic World Online. De asemenea t-as putea ajuta sa faci un server de Travian ( free hosting 1 luna dupa care il poti face din nou tongue) faci un shop. Vinzi sate, trupe, galbeni etc sunt multe oportunitati sau pur si simplu daca ai un card bancar sa iti deschizi un cont PayPal si sa faci butoane in format HTML pentru donatii. Pe care le postezi in exemplul meu pe site-ul tau de Travian. Necesita timp si rabdare tongue.