| IonelaMariaPop a întrebat:

Mai am un an de liceu, iar dupa terminarea lui m-am hotarat sa merg la facultate in Constanta. Tatal meu s-a gandit sa imi cumpere o garsoniera in orasul in care ma voi hatari sa merg la facultate. Ceea ce vreau eu sa stiu e zona pe care ar trebui sa o aleg sa fie cat mai aproape de facultate. (Sunt din Mures si nu conosc mai deloc Constanta)

6 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai depinde de ce facultate vei opta si unde este aceasta. Te poti uita aici sunt cu sutele ai de unde alege: http://mercador.ro/......constanta/
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| ygr3ku a răspuns:

Mai bine las-o naibii de facultate si hai la mine in Germania big grin

| IonelaMariaPop explică (pentru ygr3ku):

Ok, insa scuza-ma ca te intreb ce lagatura are raspunsul tau cu postarea mea?