| shit000 a întrebat:

Buna, mi-am deschis un cont PayPal ei am niște bănuții pe el și mi-as dori sa ii scot am fost la BCR sa fac un card și a spus ca nu se mai fabrica am făcut MasterCard dar nu este acceptat m-am dus la raiffeisen și mi s-a spus ca nu au visa electron doar visa deocamdată îmi aștept cardul câteva sfaturi nu știu mai nimic și as vrea sa scot banii. Mulțumesc.* funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai cont: confirmi contul pe PayPal si pe urma retragi banii.

| shit000 explică (pentru doctorandus):

Azi am fost sa i-l fac sper sa mearga, astept.

Răspuns utilizator avertizat