| cosmin182 a întrebat:

Mi-a trimis o persoana niste bani de pe un card Ing pe un card Brd, daca i-a trimis joi, iar vineri e zi libera de la stat si nu se lucrează, banii vor ajunge sâmbătă sau tocmai luni? Dau funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"i-a trimis" si "ia cu paine". Vezi diferenta? Cat despre bani, este posibil sa fi intrat in cont daca i-a trimis dimineata. Ei sunt trimisi de pe un cont pe altul si nu de pe un card pe altul. Cardul este atasat contului.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni vor ajunge, de azi si pînă luni toate unitatile bancare sunt închise.Luni după ora 13 ajung banii sau cel mai tîrziu marti dimineață.