| adelinna21 a întrebat:

Mi-am facut un card cam acum 6 luni de zile de la bcr..au venit la liceu niste doamne si ni l-au facut..eu nu m-am mai dus dupa extrasul de cont si ce mai trebuia...acum as vrea sa il folosesc si nu stiu daca este activ sau nu..mentionez ca nu am bagat nici un ban pe el sau macar sa il bag in bancomat..am nevoie de extrasul de cont..mai este valabil cardul sau trebuie sa imi fac altul?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa depui in cont cel putin o suma care sa acopere administrarea cardului. Poti solicita scolii sa-ti depuna alocatia pe el. Poti afla ce e pe el numai prin bancomat, iar extras de cont primesti de la banca, pe baza buletinului.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe card scrie data pana la care este valid

| horia2012 a răspuns:

E activ si e valabil.